• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Z przyjemnością zawiadamiam, że inauguracja roku szkolnego 2022/2023

w Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie odbędzie się

01.09.2022r. o godzinie 8.00.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

8.00 – spotkanie inaugurujące z Wójtem Gminy Bartoszyce na sali gimnastycznej

8.30 - uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym w Żydowie oraz poświęcenie plecaków uczniów klasy pierwszej

9.20 – apel na sali gimnastycznej

9.45 – spotkania uczniów z wychowawcami w klasach

Około 10.30 – odwóz dzieci

Odwozy pozostają bez zmian  i odbędą się według tras, godzin obowiązujących w ubiegłym roku szkolnym. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali Państwa na stronie internetowej szkoły oraz przez dziennik elektroniczny Librus.

mgr Joanna Borys

• Rekrutacja Oddział Przedszkolny!

• Drodzy Rodzice,

uprzejmie informuję, że do dnia 23.08.2022 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie (rekrutacja uzupełniająca). Wszelkie informacje i wzory wniosków dostępne są w zakładce REKRUTACJA na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie. Zachęcam również do składania wniosków do innych klas naszej szkoły. Wyniki rekrutacji zostaną podane do publicznej wiadomości w dniu 26.08.2022 r. Nazwiska przyjętych zostaną wywieszone na tablicy informacyjnej na terenie szkoły.

Z poważaniem, dyrektor szkoły - mgr Joanna Borys.