• SKO

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2

• Pomoce dydaktyczne dla naszej szkoły!

Szkolna Kasa Oszczędności (SKO)

Do naszej szkoły dotarły nagrody otrzymane za udział w Ogólnopolskiej Akcji przygotowanej przez Lidl Polska pt. „Szkoły pełne Talentów 2”.

1 września 2023 r. rozpoczęła się akcja “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2”, w której nasza szkoła ponownie wzięła udział. Akcja polegała na zbieraniu specjalnych kuponów Talenciaków, które klienci sklepu Lidl otrzymywali podczas zakupów. Kupony następnie można było wrzucić do specjalnych skrzynek wystawionych w szkole. Promocją akcji i stroną techniczną przedsięwzięcia zajmowało się Szkolne Koło SKO. W akcji brali udział Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy oraz Przyjaciele Szkoły.

Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu uczestników udało się zebrać ponad 1500 Talenciaków, za które otrzymaliśmy nagrody. A są to 2 zestawy solarne do nauki geografii i edukacji przyrodniczej. Uzyskane pomoce dydaktyczne z pewnością uatrakcyjnią czas spędzony w szkole.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję!

Opiekun SKO – Anna Murawska